השירותים שלנו

בדיקות רקע למועמדים

בהסתמך על הדו"ח המפורט שנפיק עבורכם, יהיה בידכם להיחשף לפרטים עובדתיים רבים אודות הנבדק שבעבר היו נסתרים מעיניכם והנם מכריעים לצורך קבלת החלטה בארגון.

הנתונים מראים שלפחות 5% מקורות החיים שמתקבלים בכל חברה ועסק יהיו מזויפים ולא אותנטיים, ולכן חשוב להקפיד ולבדוק ביסודיות כל פרט לגבי הנבדק עוד בטרם הוזמן לראיון ולפני שתתקבל החלטה לגביו.

במסגרת בדיקות רקע למועמדים לתפקידים שונים אנו בודקים:

–    האם קורות החיים שנמסרו מדוייקים, מלאים ואותנטיים.

–    מה המצב המשפטי והכלכלי שלהם. האם הם נתונים בבעיה כלכלית או בתסבוכת משפטית.

–     נתונים נוספים מהותיים ורלבנטיים ברקע התעסוקתי האישי והחברתי.

בעזרתנו, תוכלו לקבל תמונה ברורה מהימנה ומקיפה יותר על הנבדק ולהיטיב לתהות על קנקנו, באמצעיים חוקיים בלבד ובליווי משפטי ומקצועי.

בדיקות רקע ייעודיות

בדיקות רקע לחברות, ארגונים או לשותף העסקי עמם אתם מעוניינים להתקשר. אנו נפיק עבורכם מידע לגבי כל גורם – חברה, ארגון או אדם  שתגלו בו עניין חוזי, עסקי וכיו"ב. חליפת המידע תותאם במדוייק לדרישותכם. בין היתר נבדוק:

 – אישור ואימות פרטים אישיים

– הסתבכויות עם רשויות החוק

– קשרים עסקיים ואחזקה בחברות ובתאגידים

– מקורות מימון

– יכולת עמידה בהתחייבויות ואיתנות כלכלית 

– תיקים בהוצל״פ, 

– פשיטות רגל וכינוס נכסים

אם אתם רוצים להיות בטוחים שאתם מתקשרים עם האדם או הארגון הנכון – בידנו הפתרונות הטובים ביותר עבורכם.

מונעים את האיום הפנימי

המשאב האנושי הוא המשאב החשוב ביותר של הארגון, עם זאת הפגיע ביותר. החשש לפגיעה בארגון כתוצאה מניצול חולשה מובנית זו נקראת "האיום הפנימי". הדרך הטובה להתמודד עם איום משמעותי זה היא בדרך של אמנעה באמצעות בדיקות רקע מבוססות Webint יסודיות ומהירות של כלל כח האדם בארגון ובמעגלי העסקה וההתקשרות מחוצה לו.

– בדיקות רקע כחלק בלתי נפרד של הליך הגיוס.

– בדיקות רקע עיתיות של עובדים וכחלק מתהליך הקידום בארגון.

– בדיקות רקע של שרשרת האספקה – עובדי מיקור חוץ, קבלנים ונותני שירותים.

– בדיקות רקע אד- הוק על פי צ"יח.

– מניעת זליגת מידע מסווג.

– מניעת העברת מידע למתחרים.

– איתור והתחקות אחר ריגול תעשייתי, או שימוש אישי אחר במידע רגיש.

– מניעת סחיטות, איומים וכופרים ע״י גורמים זדוניים.

– בדיקות רקע לחברה או ארגון טרום התקשרות חוזית.

בדו"ח שהופץ ע"י מערך הסייבר הלאומי נקבע כי  כ- 60% מאירועי הסייבר נגרמים בשל גורם פנימי בארגון. הפרמטרים המנויים לעיל מסתמכים על הנחיות המערך על דרכי התמודדות בארגון עם האיום הפנימי.

ליתר פירוט ראו "המלצות הגנה מפני האיום הפנימי" – מערך הסייבר הלאומי. 

מודעות עובדים

עובדי הארגון מהווים נדבך חשוב בהגנת הסייבר הארגונית. מצד אחד, יש ביכולתם לזהות ולהתריע על אירועים חשודים מיד עם התרחשותם, ומנגד הם עשויים להוות נקודת תורפה, אשר תוביל לאירוע סייבר בשוגג – בעקבות טעות או תוך ניצולם על-ידי תוקף, או בכוונה. 

על הארגון להגדיר את כללי ההתנהגות של עובדיו במרחב הסייבר החיצוני: רשתות חברתיות, חשיפת מידע פנים-ארגוני באינטרנט וכד' (שיכול להשפיע על רמת ההגנה של הארגון). 

שירותי מודעות עובדים כוללים:

1. הרצאות פרונטליות למשתמשים – בשיתוף עם הלקוח. העלאת מודעות לפרצות ידועות לרבות Social Engineering, Phishing, Spware, Randsomware, ועוד.

2. Wombat מודעות עובדים – סימולציה Wombat\PSAT מובילה ב-Gartner כבר שנים רבות בשל ההיצע האדיר של המודלים הלימודיים שהיא מציעה ומערכת הסימולציה המתקדמת שהיא מעמידה לרשות האדמין.

3. שירותי CISO as a Service – לרוב העסקים אין את המשאבים להעסיק קצין אבטחת מידע ראשי במשרה מלאה, לכן ניתן לשכור מומחה אבטחה מטעמנו שיפעל מתוך משרדי הארגון שלכם.

 

Share This
דילוג לתוכן